Skip to main content

Zajęcia Pole Dance dla początkujących

Pole Dance, czyli taniec na rurze to wizytówka Lejdis Studio Gdynia. Jest to sport łączący w sobie akrobatykę, fitness oraz taniec, dzięki czemu z roku na rok zyskuje na popularności.

JAK SIĘ ZAPISAĆ? KUP ONLINE

Dla kogo jest Pole Dance?

Pole Dance jest dla każdego! Aby rozpocząć swoją przygodę z tańcem na rurze nie musisz być ani rozciągnięta, ani wysportowana, ani silna. W naszej ofercie znajdziesz zajęcia na wielu stopniach zaawansowania. Zaczynasz na poziomie Pole Dance BASIC, gdzie będziesz ćwiczyć swoją kondycję i stopniowo wyrabiać siłę, by z czasem uczyć się coraz to bardziej skompilowanych choreografii, figurek czy spinów.

Dlaczego warto ćwiczyć Pole Dance?

  • Taniec na rurze pomoże Ci to osiągnąć wymarzone zdrowe, silne, wysportowane ciało szybciej, niż tradycyjny fitness, a przy tym nie obciąży tak Twoich stawów.

  •  Jeśli masz pracę „siedzącą” to rurka jest sportem idealnym dla Ciebie (a przy tym znacznie ciekawszym, niż tradycyjne ćwiczenia rehabilitacyjne na kręgosłup). Ponadto taniec na rurze chroni też przed ewentualnymi zmianami zwyrodnieniowymi w przyszłości.
  • Uelastycznienie stawów i – co ważniejsze – wzmocnienie mięśni głębokich daje efekt w postaci płynnych, zgranych ruchów.
  • Pole Dance to doskonały sposób na pokochanie siebie i swojego ciała. Zapomnij o słowie „akceptacja”, czas na miłość własną! ? Płynność ruchów, lepsza postawa, gibkość i dobrze zarysowane mięśnie – nic dziwnego, że chce się z dumą  prezentować takie rzeczy światu;)
KUP ONLINE

Jak przygotować się do zajęć?

Na trening zabierz:  krótkie sportowe spodenki przed kolano (bez guzika w pasie) oraz koszulkę z krótkim rękawem lub na ramiączka. Pamiętaj też o sportowym staniku. Na zajęciach ćwiczymy boso. Klapki lub skarpetki będą Ci potrzebne, by przejść odcinek z szatni na salę i z powrotem.

UWAGA: na dzień przed planowaną wizytą w studio i w dniu zajęć NIE stosujemy żadnych kremów, balsamów itp – grozi to zupełnym brakiem przyczepności. W dniu zajęć NIE korzystamy z kremu do rąk. Ze względów bezpieczeństwa zdejmujemy też biżuterię, pierścionki, zegarek.