Skip to main content

Koła Cyrkowe (Aerial Hoop)

Treningi Aerial Hoop łączą w sobie tradycyjne ćwiczenia fitness, taniec, a także elementy akrobatyki wykonywane na zawieszonym do sufitu kole cyrkowym.

Czym jest Aerial Hoop?

Zajęcia Aerial Hoop (inaczej zajęcia na kołach cyrkowych) w Lejdis Studio Gdynia to jeden z najoryginalniejszych trendów w fitnessie ostatnich lat. To sport dla każdego, kto nie boi się ćwiczeń na wysokości. Na zajęcia zapraszamy wszystkie panie oraz panów, którzy szukają alternatywnych form fitnessu. Ćwiczenia są tak przemyślane, że nie trzeba być wcześniej rozciągniętym, chodzić na siłownię, taniec bądź gimnastykę.
Jeśli nie należysz do najszczuplejszych, albo wprost przeciwnie – myślisz, że jesteś za chuda lub masz spory biust – przyjdź i przekonaj się, że nasze zajęcia są dla każdego.

Dlaczego warto ćwiczyć Aerial Hoop?

  • Ćwiczenia odbywają się w powietrzu odciążają stawy kolanowe, biodrowe oraz kręgosłup jednocześnie wzmacniając otaczające je mięśnie, co zapobiega kontuzjom w tych rejonach w przyszłości.
  • Wykorzystanie elementów akrobatyki poprawia także gibkość, koordynację, równowagę oraz wzmacniają mięśnie głębokie. Jeśli więc masz „siedzący” tryb pracy lub inne dyscypliny sportowe (np. jogging) spowodowały u Ciebie kontuzję, to powinnaś spróbować tego typu treningu.
  • Pomogą wzmocnić ciało, spalić zbędne kalorie oraz wysmuklić sylwetkę.
  • Zajęcia są również wyjątkowym przeżyciem dla zmysłów – w końcu trening odbywa się w powietrzu! Tym samym to również sposób na świetną zabawę i spędzenie czasu w niesamowity sposób.
KUP ONLINE

Jak przygotować się do zajęć?

Na trening zabierz:  długie legginsy oraz koszulkę z długim rękawem. Pamiętaj też o sportowym staniku. Na zajęciach ćwiczymy boso. Klapki lub skarpetki będą Ci potrzebne, by przejść odcinek z szatni na salę i z powrotem.

UWAGA: na dzień przed planowaną wizytą w studio i w dniu zajęć NIE stosujemy żadnych kremów, balsamów itp – grozi to zupełnym brakiem przyczepności. W dniu zajęć NIE korzystamy z kremu do rąk. Ze względów bezpieczeństwa zdejmujemy też biżuterię, pierścionki, zegarek.