Skip to main content

Sexy Dance

Sexy Dance to zajęcia taneczne skierowane dla wszystkich kobiet, które chciałyby wyrazić swoją kobiecość i zmysłowość. Podczas zajęć Sexy Dance w Lejdis Studio Gdynia nauczysz się jak się poruszać, aby poczuć swoją siłę i atrakcyjność.

Dzięki Sexy Dance Twoje ciało nabierze niesamowitego wyrazu i gracji, zobaczysz na czym polega subtelność ruchu i jak wiele emocji można przekazać poprzez taniec.
Podczas zajęć nauczysz się kobiecej choreografii, wzmocnisz i wysmuklisz ciało, będziesz pracować nad pewnością siebie i pokonasz swoją nieśmiałość.

Dance Hall

Dancehall to taniec, którego głównymi cechami są płynność, izolacja i rytmizacja ruchów jak i niepowtarzalny ‘feeling’.
Podczas lekcji poznasz podstawowe kroki pochodzące wprost z Jamajskich klubów, a realizowana na zajęciach choreografia pozwoli Ci na wyrażenie siebie. Dancehall to z natury taniec pozytywny i radosny, doskonale otwierający każdą osobę.

Charakteryzuje się energicznymi ruchami bioder, klatki piersiowej i pośladków. Poprawia kondycję fizyczną i koordynację ruchową. Pozwala wyzbyć się kompleksów i pozytywnie wpłynąć na samopoczucie. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich kobiet, które szukają energetycznych zajęć.

Taniec współczesny

Taniec oparty na idei baletu, pozbawiony jednak jego sztywnych zasad, w szczególności kładzie nacisk na pokazanie emocji tancerza, który tańcząc układ, stara się opowiedzieć odbiorcy pewną historię poprzez ruchy charakterystyczne dla rodzaju tej opowieści.

Taniec współczesny jest bardzo luźną formą tańca, to znaczy, że nie ma ograniczeń tak, jak w balecie, co do ustawienia ciała – w tańcu współczesnym tancerze mają ogromną dowolność w kreowaniu ruchu, wykorzystywany jest tu ciężar ciała, grawitacja, oddech, swingi itp. W latach 70. XX wieku za sprawą Piny Bausch powstał teatr tańca, opierający się o technikę tańca współczesnego.

Zumba

Zumba to połączenie elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Zumba została opracowana przez tancerza i choreografa Alberto „Beto” Pereza w Kolumbii w latach 90. XX wieku. Popularność na całym świecie uzyskała zaledwie kilka lat później.

Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku. Podczas Zumby wykorzystywane są również elementy treningu siłowego oraz treningu cardio. Podczas treningu Zumby nauczysz się krótkich i nieskomplikowanych układów tanecznych, które będziesz wykonywać do energetycznych, latynoamerykańskich dźwięków.

Zumba dla seniorek

Zumba to ćwiczenia aerobowe wykonywane w rytm latynoskiej muzyki. Zajęcia fitness mają pozytywny wpływ na kondycję i zdrowie człowieka, ponieważ dotleniają organizm, zapobiegają schorzeniom układu krążenia i obniżają poziom stresu, dlatego też szczególnie wskazane są dla dojrzalszych kobiet, które chciałyby zadbać o swoje zdrowie i zwiększyć poziom endorfin.

Łatwe do nauczenia, kroki, rytmiczna muzyka latynoamerykańska, luźnie choreografie i duża dawka energii podczas zajęć, gwarantują seniorom wspaniały trening, który nie tylko dodaje sił, ale przede wszystkim odejmuje lat!