Skip to main content

Jak się zapisać na zajęcia OPEN?

Na zajęcia otwarte możesz dołączyć w każdej chwili 🙂

1

AKTYWNY KARNET

Na zajęcia zapisać się możesz tylko z wykupionym i aktywnym karnetem/wejściem. Płatności możesz dokonać TUTAJ. Karnety są dedykowane na dowolne zajęcia lub na określone zajęcia. Karty partnerskie (Multisport Plus lub Fit Profit) honorujemy tylko na zajęcia oznaczone w GRAFIKU kolorem różowym. Do rezerwacji z kartą partnerską musisz wpłacić kaucje w wysokości 50zł. W tym celu wybierz TUTAJ zakładkę z kartami partnerskimi.

Karta członkowska – koszt jednorazowy – 25zł – niezbędna aby uczestniczyć w zajęciach. ZAKUP W STUDIO przed zajęciami.

2

WYBÓR ZAJĘĆ

Posiadasz już aktywny karnet/wejście jednorazowe lub wpłaciłaś/eś kaucję? Wybierz interesujące Cię zajęcia w zakładce GRAFIK i zapisz się na wybrane zajęcia! Pamiętaj, że wybór zajęć zależy od posiadanego karnetu. Jeśli wybrałaś/eś karnet/wejście na dowolne zajęcia to tak dokładnie jest – możesz wybrać dowolne zajęcia! Jeśli posiadasz kartę partnerską i wpłaciłaś kaucję – rezerwacji możesz dokonać na zajęcia oznaczone kolorem różowym!

3

ODWOŁANIE ZAJĘĆ

Pamiętaj, że odwołanie uczestnictwa w zajęciach możesz dokonać maksymalnie na 24h przed rozpoczęciem zajęć, w przeciwnym wypadku jedno wejście z karnetu lub kaucja (w przypadku kart partnerskim) przepadają. Odwołać zajęcia możesz poprzez aplikację e-Fitness lub stronę. Jeśli masz problem z zalogowaniem zresetuj hasło lub skontaktuj się z Nami!

4

I TYLE!

Nie pozostaje Ci nic innego niż przyjście na wybrane zajęcia! Jeśli chcesz mieć swoje wszystkie rezerwacje pod ręką pobierz eFitnessApp na swój telefon w AppStore lub Google Play.