Super Pupa & Brzuch w Lejdis Studio Gdynia

Super pupa & brzuch to świetna propozycja dla kobiet, które chciałyby wzmocnić i ujędrnić ciało, zwłaszcza pracować nad kobiecymi kształtami ze zgrabną uniesioną pupą i płaskim umięśnionym brzuchem.

Ćwiczenia wykonywane w trakcie zajęć Super Pupa &Brzuch w Lejdis Studio Gdynia pozwolą nie tylko wzmocnić dolne partie ciała – brzuch, uda i pośladki, lecz także pozbyć się cellulitu, wzmocnić mięśnie całego ciała i wymodelować całą sylwetkę oraz poprawić kondycję i koordynację ruchową.

Fitness Lejdis Studio Gdynia, Pupa & Brzuch
Fitness Lejdis Studio Gdynia, Pupa & Brzuch

Jak wyglądają zajęcia Super Pupa & Brzuch?

Podczas zajęć wykonujemy ćwiczenia na płaski brzuch. Pozwalają one spalić zbędną tkankę tłuszczową i pozbyć się nie tylko uciążliwej oponki, lecz także wystających boczków, a co za tym idzie – zyskać szczupłą talię.
Kolejną częścią ciała nad którą pracujemy w trakcie zajęć są pośladki. Jeśli nie jesteś zadowolona z wyglądu swoich pośladków, ponieważ są płaskie i mało jędrne, koniecznie przyjdź na zajęcia super pupa & brzuch. Uniosą one pośladki i sprawią, że staną się kształtne, kusząco zaokrąglone i jędrne.

Efekty ćwiczeń Super Pupa & Brzuch

Dzięki systematycznym ćwiczeniom poprawisz również krążenie krwi i limfy oraz oraz rozbijesz komórki tłuszczowe, które znajdują się w podskórnej tkance łącznej. Dzięki temu cellulit będzie mniej widoczny. W efekcie uzyskasz jędrne ciało, wysmukloną sylwetkę, wzmocnione i wyrzeźbione mięśnie, przy zachowaniu kobiecyh kształtów.