Zajęcia taneczne w Lejdis Studio Gdynia

Sexy Dance

Sexy Dance to zajęcia taneczne skierowane dla wszystkich kobiet, które chciałyby wyrazić swoją kobiecość i zmysłowość. Podczas zajęć Sexy Dance w Lejdis Studio Gdynia nauczysz się jak się poruszać, aby poczuć swoją siłę i atrakcyjność.

Dzięki Sexy Dance Twoje ciało nabierze niesamowitego wyrazu i gracji, zobaczysz na czym polega subtelność ruchu i jak wiele emocji można przekazać poprzez taniec.
Podczas zajęć nauczysz się kobiecej choreografii, wzmocnisz i wysmuklisz ciało, będziesz pracować nad pewnością siebie i pokonasz swoją nieśmiałość.

Sprawdź tutaj kiedy odbywają się zajęcia Sexy Dance.

Lejdis Studio Gdynia, Sexy Dance

Dance Hall

Historia stylu dancehall łączy się nierozerwalnie z narodzinami gatunku muzycznego o tej samej nazwie, pod koniec lat 70. ubiegłego wieku na Jamajce. Wielką popularność na całym świecie przynieśli mu komercyjni artyści, jak Sean Paul czy Rihanna. Dancehall jako styl tańca to nie tylko zmysłowe ruchy bioder w rytm znanych przebojów, ale przede wszystkim choreografie oparte na podstawowych krokach technicznych.
Dancehall to zajęcia bardzo energetyzujące, podczas których każdy może poczuć klimat gorącej Jamajki.
Dancehall to taniec, którego głównymi cechami są płynność, izolacja i rytmizacja ruchów jak i niepowtarzalny ‘feeling’.
Podczas lekcji poznasz podstawowe kroki pochodzące wprost z Jamajskich klubów, a realizowana na zajęciach choreografia pozwoli Ci na wyrażenie siebie. Dancehall to z natury taniec pozytywny i radosny, doskonale otwierający każdą osobę.

To taniec pochodzący ze słonecznej i tętniącej życiem Jamajki, który rozpala ciała i porywa na parkiet. Charakteryzuje się energicznymi ruchami bioder, klatki piersiowej i pośladków.Poprawia kondycję fizyczną i koordynację ruchową. Pozwala wyzbyć się kompleksów i pozytywnie wpłynąć na samopoczucie. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich kobiet, które szukają energetycznych zajęć.

Taniec współczesny

Taniec oparty na idei baletu, pozbawiony jednak jego sztywnych zasad, w szczególności kładzie nacisk na pokazanie emocji tancerza, który tańcząc układ, stara się opowiedzieć odbiorcy pewną historię poprzez ruchy charakterystyczne dla rodzaju tej opowieści. Taniec współczesny jest bardzo luźną formą tańca, to znaczy, że nie ma ograniczeń tak, jak w balecie, co do ustawienia ciała – w tańcu współczesnym tancerze mają ogromną dowolność w kreowaniu ruchu, wykorzystywany jest tu ciężar ciała, grawitacja, oddech, swingi itp. W latach 70. XX wieku za sprawą Piny Bausch powstał teatr tańca, opierający się o technikę tańca współczesnego.

Lejdis Studio Gdynia, Taniec Współczesny
Lejdis Studio Gdynia, Zumba

Zumba

Zumba to połączenie elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Zumba została opracowana przez tancerza i choreografa Alberto „Beto” Pereza w Kolumbii w latach 90. XX wieku. Popularność na całym świecie uzyskała zaledwie kilka lat później.
Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku. Podczas Zumby wykorzystywane są również elementy treningu siłowego oraz treningu cardio. Podczas treningu Zumby nauczysz się krótkich i nieskomplikowanych układów tanecznych, które będziesz wykonywać do energetycznych, latynoamerykańskich dźwięków.
Zumba to nowoczesna forma fitnessu, która poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę i zapewnia dobre samopoczucie. Zumba jest najczęściej wybieranym treningiem spalającym, ponieważ gwarantuje świetną zabawę, zwiększa poziom endorfin i do tego podczas jednych zajęć można spalić od 450 – 800 kcal!

Zumba dla seniorek

Zumba to ćwiczenia aerobowe wykonywane w rytm latynoskiej muzyki. Zajęcia fitness mają pozytywny wpływ na kondycję i zdrowie człowieka, ponieważ dotleniają organizm, zapobiegają schorzeniom układu krążenia i obniżają poziom stresu, dlatego też szczególnie wskazane są dla dojrzalszych kobiet, które chciałyby zadbać o swoje zdrowie i zwiększyć poziom endorfin.