Skip to main content

Jak się zapisać na KURS?

Cykl zajęć odbywających się w zamkniętych grupach, w wyznaczonych dniach i godzinach, z określonym terminem startu i zakończenia.

1

DATY KURSÓW

SPRAWDŹ KIEDY rozpoczynają się nowe kursy i wybierz ten, który najbardziej Cię interesuje.

2

ZAKUP KURSU

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce i zakupić kurs, możesz tego dokonać O TU, następnie wybrać datę startu kursu i w zależności od tego na jaki kurs chcesz się zapisać wybrać odpowiednią zakładkę np. kursy pole dance czy kursy szpagatowe. Kliknąć w wybrany przez siebie termin, opłacić i zrobione!

Karta członkowska – koszt jednorazowy – 25zł – niezbędna aby uczestniczyć w zajęciach. ZAKUP W STUDIO przed pierwszymi zajęciami.

3

ZAPIS Z KARTĄ PARTNERSKĄ

Jeśli posiadasz kartę partnerską (Multisport Plus lub Fit Profit) najpierw skontaktuj się z nami MAILOWO gdyż nie na wszystkie kursy możesz zapisać się z kartą partnerską. Następnie musisz wpłacić kaucje w wysokości 100zł. Jeśli jesteś nowym klientem lub chcesz wpłacić nową kaucję, przejdź TUTAJ, zaznacz datę startu kursu i następnie wybierz zakładkę z kartami partnerskimi, by móc wybrać „Kurs z kartą partnerską”. Jeśli już posiadasz u nas kaucję wystarczy, że dasz nam znać o jej przepisaniu.

4

I TYLE!

Nie pozostaje Ci nic innego niż przyjście na wybrane zajęcia! Jeśli chcesz mieć swoje wszystkie rezerwacje pod ręką pobierz eFitnessApp na swój telefon w AppStore lub Google Play.