Koła cyrkowe Aerial Hoop w Lejdis Studio Gdynia

Zajęcia na kołach cyrkowych, czyli Aerial Hoop to jeden z najoryginalniejszych trendów w fitnessie ostatnich lat. To sport dla każdego, kto nie boi się ćwiczeń na wysokości. Zajęcia na kołach cyrkowych łączą w sobie ćwiczenia fitnessowe, taniec i elementy akrobatyki wykonywane na zawieszonej do sufitu stalowej obręczy.

Koła cyrkowe Aerial Hoop Pabianice, Lejdis Studio
Koła cyrkowe Aerial Hoop Pabianice, Lejdis Studio

Zalety kół cyrkowych – dlaczego warto ćwiczyć Aerial Hoop z Lejdis Studio Gdynia?

Dzięki temu, że odbywają się w powietrzu odciążają stawy kolanowe, biodrowe oraz kręgosłup. Ponadto koła cyrkowe poprawiają także koordynację, równowagę oraz wzmacniają mięśnie głębokie. Jeśli więc masz „siedzący” tryb pracy, to powinnaś ich spróbować.

Ćwiczenia na kołach cyrkowych Aerial Hoop w Lejdis Studio Gdynia to także doskonała metoda na modelowanie sylwetki. Dzięki wzmocnieniu mięśni łatwiej Ci będzie spalić nadmierne kilogramy, a sylwetka wysmukli się. Ponadto poprawi się Twoja gibkość – przy regularnych treningach z tygodnia na tydzień będziesz obserwować wzmocnienie całego ciała i poprawę jego elastyczności.
Zajęcia są również wyjątkowym przeżyciem dla zmysłów – oprócz ćwiczeń, można sobie po prostu polatać w powietrzu! To również sposób na świetną zabawę i spędzenie czasu w oryginalny sposób.

Dla kogo jest koło cyrkowe Aerial Hoop?

Dla każdego! Nie trzeba być rozciągniętym i wysportowanym, nie musisz nawet umieć przewrotu w przód 😉 Każde zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką i ćwiczeniami wzmacniającymi, dzięki czemu z zajęć na zajęcia będziesz coraz silniejsza i elastyczniejsza.
Ze względów bezpieczeństwa z Aerial Hoop powinny jednak zrezygnować kobiety w ciąży. Dlaczego? Poobijaniu może ulec brzuch, który jest w tym okresie wyjątkowo delikatny na bodźce zewnętrzne. Ciało kobiety w ciąży ulega diametralnej zmianie – w organizmie zachodzi rewolucja hormonalna, zmienia się środek ciężkości ciała (a wyczucie balansu jest niezbędne to właściwego utrzymania się na kole, które jest jednak zawieszone nad ziemią). Dlatego zalecamy również, by na kołach cyrkowych zacząć ćwiczyć nie wcześniej niż cztery miesiące po porodzie.
Na zajęcia zapraszamy wszystkie panie oraz panów, którzy szukają alternatywnych form fitnessu. Ćwiczenia są tak przemyślane, że nie trzeba być wcześniej rozciągniętym, chodzić na siłownię, taniec bądź gimnastykę.
Jeśli nie należysz do najszczuplejszych, albo wprost przeciwnie – myślisz, że jesteś za chuda lub masz spory biust – przyjdź i przekonaj się, że nasze zajęcia są dla każdego.

Zobacz tutaj kiedy odbywają się nasze zajęcia Koła Cyrkowe w Lejdis Studio Gdynia

Koła cyrkowe Aerial Hoop Pabianice, Lejdis Studio