Fit Body Workout w Lejdis Studio Gdynia

Fit Body Workout to propozycja dla osób, które chcą się porządnie zmęczyć, pracować nad wzmocnieniem całej sylwetki, pracować nad lepszą kondycją, spalić zbędę kilogramy ale także rozluźnić i wyciszyć. W efekcie uzyskasz ujędrnione, umięśnione i wysmuklone ciało a także podniesiesz poziom endorfin i odstresujesz po ciężkim dniu.

Fitbody workout Lejdis Studio Gdynia

Jak wyglądają zajęcia z Fit Body Workout?

Fit body workout to trening, podczas którego ćwiczymy mięśnie całego ciała w ciągu jednych zajęć. To trening ogólnorozwojowy, który dodatkowo zawiera wydłużony czas ćwiczeń rozciągających. Są to proste, intensywne i skuteczne ćwiczenia, oparte na podstawowych ruchach. Fit Body Workout to zajęcia, które mają na celu wzmacnianie, kształtowanie i rzeźbienie wszystkich partii mięśniowych naszego ciała.

Efekty systematycznych treningów Fit Body Workout

  • poprawa wydolności organizmu
  • wzmocnienie najważniejszych partii mięśniowych
  • wysmuklenie i uelastycznienie mięśni dzięki elementom rozciągania

Dla kogo są przeznaczone zajęcia Fit Body Workout?

Body Workout czyli trening całego ciała jest dobry dla kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku. To całościowy trening głównych grup mięśniowych obejmujący wszystko od prostych zestawów ćwiczeń do treningu obwodowego. A efekt to pięknie wymodelowane ciało czyli mega rzeźba.

Sprawdź tutaj kiedy odbywają się zajęcia Joga Animal Flow.